2 na 200 tysięcy

W Kielcach stanęły koksowniki. Aż dwa. Na teoretycznie 200 tysięcy mieszkańców. Rozstawiono je strategicznie -czyli tak,żeby wszystkim było jednakowo nie wygodnie z nich korzystać…* Na ul.Żytniej stoi sobie taki między budkami a halą widowiskowo-sportową. Czyli tam gdzie najbardziej wieje. Czyli tam skąd do każdego przystanku jest daleko… Jeszcze lepiej ustawiono to cudo na Żelaznej pod PKP – na środku miedzy dwoma przystankami. Do każdego daleko . Cytując jedną z przechodzących pań – „jak mam przy tym stać to wolę na dworzec wejść. niewiele dalej”. Ale za to przy tym koksowniku ustawiono artystyczne ogrodzenie, by do niego nie podchodzić…Design i pomysł na miarę Paryża. Oczywiście mam na myśli kanały paryskie…te pod ulicami…


Jak po powiedział pewien obywatel – Bo oni to je panie postawili tak,żeby za dwa dni mogli powiedzieć, że (…) nikt nie korzysta”

for.Michał Walczak
*no chyba,że zamysłem było,że petent dodatkowo się rozgrzeje biegnąc do autobusu…

© 2012, Michal Walczak /fotoreporter.info.pl. All rights reserved./Wszelkie prawa zastrzezone

Views All Time
1013
Views Today
1
{lang: 'pl'}

Related Posts/Podobne posty:

Michał W.

Fotoreporter. Pracowałem m.in. dla Polskiej Agencji Prasowej , Rzeczpospolitej oraz agencji FotoRzepa. Moje zdjęcia można znaleźć m.in. w "Rzeczpospolitej", "Uważam Rze" ,"Życiu Warszawy", "Newsweeku" , "Polityce", "Niedzieli","Forbsie" ,"Przeglądzie Sportowym" i wielu innych wydawnictwach. Wszelkie zdjęcia na www.fotoreporter.info.pl są chronione prawem autorskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *