Poszwendane 2012

Nowy rok rozpoczęty. Wizytą w żywej szopce , która wymarła była. No poważnie – zero zwierzątek. Parę osób podziwiających puste zagrody. I nawet dzieciątko ze żłóbka sobie gdzieś poszło.Pewnie się ogrzać. Ale nie widzieliśmy go w okolicy słoneczka Unii Wolności robiącego za tablicę ogłoszeń. Szopka tak pusta jak Sienkiewka po 18 w dzień powszedni.

W centrum nie lepiej. Nawet neon informujący gdzie jest samo centrum Kielc  jakoś tak smutno świecił. Było pusto do tego stopnia,że nawet nikt nie dziwił się Maćkowi walczącemu ze zdobyczami radzieckiej myśli technicznej czyli smieną i swiedrłowskiem… I nawet na kawę nie było gdzie iść…

fot.Michał Walczak

 

© 2012, Michal Walczak /fotoreporter.info.pl. All rights reserved./Wszelkie prawa zastrzezone

Views All Time
546
Views Today
1
{lang: 'pl'}

Related Posts/Podobne posty:

  • No Related Posts

Michał W.

Fotoreporter. Pracowałem m.in. dla Polskiej Agencji Prasowej , Rzeczpospolitej oraz agencji FotoRzepa. Moje zdjęcia można znaleźć m.in. w "Rzeczpospolitej", "Uważam Rze" ,"Życiu Warszawy", "Newsweeku" , "Polityce", "Niedzieli","Forbsie" ,"Przeglądzie Sportowym" i wielu innych wydawnictwach. Wszelkie zdjęcia na www.fotoreporter.info.pl są chronione prawem autorskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *