Terroryści atakują świętokrzyskie

W piątek, 29 kwietnia o godz. 8.30, na terenie ujęcia wody w Zreczu Dużym (gm. Chmielnik) rozpoczną się, organizowane przez wojewodę, ćwiczenia wojewódzkie „Terminal gazowy 2011”.

Celem manewrów jest sprawdzenie procedur działania administracji publicznej i służb ratowniczych w przypadku powstania awarii przemysłowej, urządzeń elektroenergetycznych oraz zagrożenia terrorystycznego.
W trakcie ćwiczeń zostaną sprawdzone praktyczne działania policji w przypadku ataku terrorystycznego na Zakład Usług Komunalnych w Zreczu Dużym (od godz. 8.40), przeprowadzona będzie także akcja ratownicza w Szpitalu Powiatowym w Chmielniku (od godz. 10.00) oraz praktyczne działania ratowniczo-gaśnicze po wystąpieniu poważnej awarii w Terminalu Przeładunkowym Novatek w Woli Żydowskiej (od godz. 11.45). „. źródło: biuro prasowe UW w Kielcach

fot.Michał Walczak/Fotorzepa

© 2011, Michal Walczak /fotoreporter.info.pl. All rights reserved./Wszelkie prawa zastrzezone

Views All Time
1409
Views Today
3
{lang: 'pl'}

Related Posts/Podobne posty:

Michał W.

Fotoreporter. Pracowałem m.in. dla Polskiej Agencji Prasowej , Rzeczpospolitej oraz agencji FotoRzepa. Moje zdjęcia można znaleźć m.in. w "Rzeczpospolitej", "Uważam Rze" ,"Życiu Warszawy", "Newsweeku" , "Polityce", "Niedzieli","Forbsie" ,"Przeglądzie Sportowym" i wielu innych wydawnictwach. Wszelkie zdjęcia na www.fotoreporter.info.pl są chronione prawem autorskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *